HAKKIMIZDA Prestij Alüminyum Doğrama ve Cephe Giydirme Sistemleri

Alüminyum Doğrama, Alüminyum Kapı, Alüminyum Pencere sektöründe çok uzun yıllar süren birikimimizi Sanal ortama taşımak amacıyla web sayfalarımızı yaptırarak www.aluminyumdogramatamiri.com ve Kurumsal sayfamız olan www.prestijaluminyum.com ile artık bizde dijital dünyada olmamız gerektiğinizi düşünerek sanal dünyaya adım atmış olduk.

Alüminyum Doğrama sektörümüzün ihtiyaçları ile nihai tüketiciler arasında oluşturduğumuz bu köprü ile sistemimizin hayata geçmesini sağladık. En değerli kavram olan zaman bilincinden yola çıkarak sürdürülebilir ve yalın olarak kurmaya çalıştığımız sistemimizde pencere ve cam ihtiyaçlarının doğru adresler ile buluşturmayı amaçlamaktayız.

Biz Aynı zaman da Sektörde büyük bir açık olan Alüminyum Doğrama Tamiri, Alüminyum Doğrama Servisi veya Bakımlarında yaşanan zorlukları aşmak amacıyla Prestij Alüminyum olarak Sektördeki Servis açıklarını Tamir Onarım hizmetlerinde yaşanan noksanlıkları gidermek amacıyla firma olarak Teknik Servis ağımızı güçlendirerek Bakım Onarım Arge Hizmet bölümü kurarak Alüminyum Doğrama Kompozit Kaplama Alüminyum Dış Cephe vs hizmet kollarındaki eksikleri tamamlamayı hedeflemekteyiz.

Alüminyum Pencere İmalatı ve Bakım Onarım Hizmetleri

Alümiyum Pencere, Alüminyum Kapı ve Alüminyum Doğrama İmalatı & Bakım Onarım ve Tamir Hizmetleri Vermekteyiz

Kompozit Giydirme ve - Kompozit Panel Tamiratı

Sektörde Firmaar Kompozit Kapalama yaparken Bakım ve Onarım Hizmetlerini Aksatmaktadırlar.Firmamızın Deneyimli Teknik Ekibi ile Bakım Onarım Tamir Hizmetleri Vermekteyiz.

PVC Pencere İmalat & Bakım Onarım

PVC Pencere ve Kapı İmalatı yanında Konut Sahiplerinin büyük problem yaşadığı bakım onarım hizmeti alamadıklarını görerek Teknik Ekip Ağımızı Güçlendirerek PVC Pencere ve PVC Kapı Bakım Onarım Hizmeti Vermekteyiz.

0

YILLIK DENEYİM

0

PROJE TESLİMİ YAPTIK

0

UZMAN EKİP

0

% 100 MUTLU MÜŞTERİ