ALÜMİNYUM KAPI TAMİRİ

Artık bütün evlerde kullanılmaya başlayan alüminyum sistemleri kalitesiyle uzun yıllar kullanılmayı vaat etmektedir. Bu nedenle eski ahşap yapılar yerine artık modern alüminyum sistemleri kullanılmaktadır. Yeni yapılan yapılarda, evlerde, iş yerlerinde, okullarda, otellerde her yerde alüminyum kapı ve pencere sistemleri kullanılmaktadır. Dayanıklı olması nedeniyle atık çok tercih ediliyor.

Kullanımının daha kolay olması şık ve rahat kullanımı nedeniyle sizler tarafından talep görmektedir. Birbirinden farklı özellikleriyle sizleri bekliyor. Isı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Bazıları klasik beyaz görüntüsüyle veya ahşap pencere görüntüsüyle tercihiniz olabilir. Üstelik sürgülü alüminyum kapı seçenekleriyle daha modern bir görüntü mekânlarınızda olacaktır. Alüminyum sistemleri artık gittikçe kendine yeni özellikler getirmektedir. Daha dayanıklı daha estetik alüminyum doğrama mekânlarınızın ölçüsüne göre firmamız tarafından üretilmektedir.

 

Alüminyum doğrama doğru ölçülerle güzel şık alüminyum kapı ve pencere sistemlerine sahip olacaksınız. Alüminyum doğrama sistemleri suya karşı dayanıklı olup yağmur kar gibi hava şartlarına bile yıpranma göstermemektedir. Bu şekilde bahçeye açılan kapılarda bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütün seçeneklerimizle mağazalarımızda sizleri beklemekteyiz.

Neden Prestij Alüminyum

Hızlı Montaj

Tamir Onarım ve Montajlarda Olabildiğince Montajlarımızı Hızlı Yapmaktayız

Deneyimli Ekip

Prestij Alüminyum Çalışma Ekipleri Konusunda Dneyimli Personellerden Oluşmakta

Kaliteli Malzeme

Alüminyum Kapılarda Kalın ve Kaliteli Malzeme kullanılmakta

%100 Memnun Müşteri

Çalışmalarımızdan Müşterilerimiz %100 Memnun Kalmaktalar Müşteri Memnuniyeti firmamız için çok önemli noktadadır.