Prestij Alüminyum

Adresimiz

Ahmet Yesevi Mah. Haymana Sok. No:9 SULTANBEYLİ – İSTANBUL

  • +90 536 627 84 22

Sineklik İmalatı

Yaz aylarında en çok şikayetçi olduğumuz Sineklere karşı en iyi savunma yöntemlerinden biri olan Sineklik İmalatı yapmaktayız. Sineklikleri Balkonlarda Pencerelerde ve Balkon Kapılarında Bahçe Kapılarda dahi kullanabilirsiniz.

Yatay veya dikey şekillerde uygulanabilir sineklik modelidir.

Genişlik en fazla 400 cm yükseklik en fazla 300 cm olarak uygulanabilmektedir.

Ahşap, PVC doğrama tüm pencerelere uygulanabilir. Menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılarak daralttığı mekanları genişletmede kullanılacak ideal sistemdir. Gerektiğinde rahatça toplanabilir.

İthal tül kullanımı ile 4 mevsim koşullarında rahatlıkla kullanabilir, kışın ürünün çıkarılmasına gerek duymazsınız. Pileli görünümdeki tüller, dalgınlıkla tüle çarpma olasılığına karşı kendini fark ettirir. Köşelerindeki plastik takozlarından pratik şekilde montajı yapılmaktadır.

Standart ve projeye uygun özel renk alternatifleri ile mekanınıza en uygun görünümü sağlar, demonte şekilde sevk edilebilmesi sayesinde taşıma giderlerini minimum düzeyde tutar, Evlerinize hem şık bir görünüm de gerçek kullanım kolaylığı sağlar

Sineklik İmalat Bakım Onarım Hizmeti

Prestij Alüminyum olarak Sineklik İmalatının yanı sıra Evlerdeki İş yerlerindeki Sinekliklerin Bakım Onarımlarını da yapmaktayız. Sineklik montajlarında işçilik çok önemlidir yanlış işçilik yanlış montaj sonucunda uzun ömürlü olmayan sineliklerin tamirlerini yaparak daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlamaktayız.

Hızlı Servis

Prestij Alüminyum olarak Sineklik Bakım Onarımlarında Hızlı Servis ilkesi ile çalışmaktayız.

Deneyimli Ekip

Montaj ve İşçilik gerektiren işlemlerin başında gelen sineklik montajı konusunda deneyimli ekibimiz ile çalışmaktayız.

Kaliteli Malzeme

Montajın önemi kadar .Sınıf kaliteli malzeme de çok önemli noktadadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri odaklı çalışmaktayız çalışmalarımız sonucu Müşterilerimizin Montaj Bakım Onarım hizmetlerinden Memnun Kalmaları bizim için önemli