Prestij Alüminyum

Adresimiz

Ahmet Yesevi Mah. Haymana Sok. No:9 SULTANBEYLİ – İSTANBUL

  • +90 536 627 84 22

Ferforje İmalat Bakım Onarım

Sultanbeyli de ferforje işi denildiğinde aklınıza Prestij Alüminyum  geleceğinden emin olabilirsiniz. Her haklı müşteri gibi sizde İstanbul Anadolu yakasında tamirat veya yapım işleri yaptırmak istiyorsunuz fakat güven konusunda tereddütleriniz var. Sizi Prestij Alüminyum  olarak anlıyoruz ve bu kuşkularınızın haklı olduğunuzu, çünkü birçok yapım işlerinde tecrübesiz firmalar ve çalışanlar yüzünden işler istenildiği gibi ve zamanında yapılamıyor. 2000 yılından beri hizmet vermekte olduğumuz sektör’de  hatasız çalışma garantisi veriyoruz

 

Sizlerin hayallerine ortak oluyor, işlerinizi itinayla yapmaya devam ediyoruz. Prestij Alüminyum  işlerini alanında uzman ustalarımız ile her türlü demir doğrama, tamirat, tadilat, çelik konstrüksiyon, sundurma, bahçe kapısı, bina giriş kapısı, ferforje korkuluk, ferforje kapı, garaj kapısı aklınıza gelebilecek demir üzerine herşeyi itina ile uyguluyoruz. İstanbul Anadolu Yakasında demir doğrama işi denildiğinde aklınıza biz geleceğinizden emin olabilirsiniz.

Prestij Alüminyum

Sadece Anadolu Yakasında  değil İstanbul Avrupa yakasında , marmara ve hatta Türkiye nin her ilinde hizmet vemekteyiz. Sultanbeyli  çelik çatı olarak Sultanbeyli bölgesinde yıllardan beri hizmet vermekteyiz. Sektördeki deneyimlerimiz müşteri memnuniyetini yukarı çekerek, teknik hatalarında minimuma inmesini sağlamaktadır.